dárkový poukaz

Chcete mít jistotu, že při výběru dárku nešlápnete vedle? Vsaďte na dárkový poukaz do kosmetického salonu Katka Beauty! Vy určíte hodnotu a obdarovaná si sama vybere, na jaké kosmetické produkty nebo  procedury z naší nabídky voucher využije. 

Konzultace zdarma

Domácí péče na míru

Vzdělání a zkušenosti
v oboru

voucher do salonu
Katka Beauty

Věnujte poukaz, kterým zároveň darujete i čas na relaxaci a péči o svůj zevnějšek. Snad ani neexistuje více univerzální dárek pro ženy, který by zároveň tak moc potěšil. 

Věřte, že obdarovaná bude mít rozhodně z čeho vybírat. V kosmetickém salonu Katka Beauty nabízíme více než 17 druhů kosmetického ošetření pleti se značkou Natinuel, fototerapii a mezoterapii, zkrášlující procedury zahrnující různé typy úpravy obočí, lash lifting i permanentní make-up. Obdarovaná si může dopřát rovněž péči v podobě lymfatických kalhot, parafínového zábalu rukou nebo ozdravné infuzní terapie s vitaminem C.

Přehled všech námi nabízených služeb najdete na webu a také v rezervačním systému. Voucher lze využít i na nákup libovolné kosmetiky prodávané v našem salonu.

darkovy-poukaz-do-kosmetickeho-studia-katka-beauty

Dárkový kupon

  • vystavujeme na částku 500, 1 000, 1 500, nebo 2 000 Kč (v případě, že potřebujete poukaz na vyšší částku, domluvíme se individuálně)
  • máme k dispozici tištěné poukazy i elektronickou verzi, kterou si následně vytisknete
  • tištěné poukazy jsou po předchozí objednávce připravené  k vyzvednutí na recepci  kosmetického salonu Katka Beauty
  • voucher v elektronické podobě zašleme na vaši e-mailovou adresu neprodleně po připsání platby na náš účet
  • platnost poukazů je 6 měsíců od data zakoupení