Kosmetické ošetření pleti

Individuální, komplexní a profesionální. Přesně takové je kosmetické ošetření pleti pod naší taktovkou. Očekávaného efektu dosahujeme vždy pomocí ověřených technik, moderních přístrojů a vhodně nastavené domácí péče. 

Vydejte se relaxační cestou za zdravou pletí. Uvidíte, že díky profesionálnímu zásahu se vaše současné problémy stanou brzy minulostí, proto neváhejte a dopřejte své pleti péči, jakou si skutečně zaslouží.

Konzultace zdarma

Domácí péče na míru

Vzdělání a zkušenosti
v oboru

Kosmetické ošetření Katka Beauty

V mém salonu můžete vybírat ze 17 kosmetických ošetření. Pokud si nejste jisté, co bude konkrétně pro vaši pleť tím nejlepším, vyberu pro vás ošetření na míru, tak abychom efektivně řešily problematiku vaší pleti a dosáhly kýženého efektu. 

Veškerá ošetření pleti provádíme s kosmetikou Natinuel, která je na českém trhu od roku 2012. Tato značka si nás získala pro svůj léčebný charakter a perfektní složení bez obsahu SLS a SLES. Díky šetrnému čištění na bázi kyselinek bude vaše pokožka ihned po zákroku projasněná, zklidněná a sjednocená

Ošetření pokožky fotografie před/po

Kosmetický salon Katka Beauty

typy Ošetření pleti

 1. Hydra You
 2. Mando systém
 3. Homeo rose sensitive
 4. Hydra intensity balance
 5. Akné stop
 6. Mandobionico
 7. Anti-pigment
 8. Cell bio-synergy
 9. Lift You
 10. Revilift
 11. Time stop
 12. Matrix
 13. Cell collagen activ
 14. Skin restart mezoterapy
 15. Look botolift
 16. Look mezoterapy
 17. Peel You


Konkrétní kosmetické ošetření pleti pro vás vybíráme až po příchodu do salonu v závislosti na typu a aktuálním stavu vaší pleti.