úprava obočí

Správně upravené obočí dokáže změnit celkový vzhled i výraz v obličeji. Při vlastnoruční úpravě se ovšem lehce stane, že vám ujede ruka a vy nevychytáte ten správný tvar. Je proto důležité svěřit se do rukou profesionálů, díky kterým bude celý proces rychlý, bezchybný a bezbolestný.

Díky profesionální úpravě budete vypadat i s minimem make-upu dokonale upraveně a dosáhnete ideálního odstínu, hustoty i tvaru svého obočí. 

Konzultace zdarma

Domácí péče na míru

Vzdělání a zkušenosti
v oboru

Úprava obočí
Katka Beauty

Neustále sledujeme nejnovější trendy v oblasti úpravy a barvení obočí, a tak si v našem salonu přijde na své skutečně každá z vás.

Vybírat můžete z následujících procedur:

  • Klasická úprava obočí
  • Barvení hennou
  • Laminace obočí
  • Pudrové obočí


Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv z nabízených variant, výsledkem bude vždy přirozeně vypadající obočí, které podtrhne vaši krásu. A pokud nevíte, kterou z nich zvolit, s výběrem vám samozřejmě pomůžeme. Stačí, když si v rezervačním systému vyberete Barvení hennou (abychom měly dostatek času) a do poznámky napíšete, že se o výběru techniky úpravy obočí chcete poradit před samotnou procedurou.

Brow bar fotografie před/po

Klasická úprava obočí, úprava obočí Tábor, Barvení obočí, úprava obočí voskem

Klasická úprava obočí

Jedná se o časově nejméně náročný typ procedury, při které vaše obočí upravíme a nabarvíme do požadovaného odstínu. 

Jednou z nejdůležitějších částí Klasické úpravy obočí je Brow Mapping, díky kterému najdeme ideální tvar a délku pro vaše obočí. 

Procedura trvá 30 minut.

Brow henna

Brow Henna je typem úpravy obočí, při které vám aplikujeme přírodní bio hennu na chloupky i kůži. Součástí procedury je úprava obočí voskem.

Výsledkem je vyživené, lesklé, perfektně tvarované a intenzivně probarvené obočí s trvalejším podstínováním díky efektu tónování přímo na kůži. Aplikace přírodní henny vám pomůže zlepšit tvar i strukturu chloupků.

Procedura trvá 50 minut. 

Brow henna; henna brow; henna obočí; brow bar
Laminace obočí, Brow bomber, Brow lamination

laminace obočí

Laminace obočí neboli Brow Bomber je styling a fixace přírodních chloupků s dlouhotrvajícím efektem (6–8 týdnů). Součástí procedury může a nemusí být barvení. 

Tato technika je pro vás ideální variantou v případě, že chloupky vašeho obočí nedrží tvar a mají tendenci se kroutit.

Procedura trvá 50 minut.

pudrové obočí

Husté, souměrné a dokonale vystínované obočí je již řadu měsíců hitem číslo jedna. A právě takového výsledku můžete docílit díky inovativní technice Pudrového obočí.

Efekt Pudrového obočí přetrvává 1–3 roky v závislosti na intenzitě zvolené barvy a typu vaší pokožky.

Procedura trvá 120 minut. 

Permanentní make-up obočí; Permanentní make-up Tábor; permanentní obočí