Lifting řas

Toužíte po dlouhých a hustých řasách, ale zároveň je pro vás důležité, abyste si zachovaly přirozenost? Svůj sen si můžete splnit díky Lash Liftingu, po kterém budou vaše vlastní řasy zvýrazněné, přirozeně natočené a opticky prodloužené.

Díky využití nejšetrnější metody budou vaše řasy nejen krásné na pohled, ale zároveň budou silné, vyživené a chráněné před vnějšími vlivy. Tato moderní technologie je zároveň skvělou alternativou pro ty z vás, které nechtějí své řasy uměle prodlužovat nebo zatěžovat nalepovacími.

Konzultace zdarma

Domácí péče na míru

Vzdělání a zkušenosti
v oboru

lash lifting
Katka Beauty

Slabé, světlé a rovné řasy mohou být minulostí již po první návštěvě našeho salonu. Procedura trvá cca 60 minut dle náročnosti.

V salonu pracujeme s prestižní celosvětově známou značkou. Náš lifting je natolik stabilní, že po dokončení laminace není nutné dodržovat jakákoliv omezení (v průběhu 24 hodin od procedury) jako je tomu u jiných značek. To znamená, že si můžete ještě tentýž den řasy nalíčit, odlíčit, máčet, sahat na ně apod. Přípravky, se kterými pracujeme, jsou maximálně šetrné a hypoalergenní. Nemusíte se proto obávat jakýchkoliv vedlejších nežádoucích efektů.

Přirozené zvýraznění spolu s obarvením přetrvává šest až osm týdnů. 

lash lifting řas fotografie před/po

Laminace řas; Lash lifting; Laminace obočí, Brow bomber, Brow lamination

laminace řas

  • regenerace, vyživení a zesílení řas
  • poničené řasy získají zpět svůj zdravý vzhled
  • přirozeně delší a hustější řasy až na osm týdnů
  • obarvené, a tedy zvýrazněné, řasy bez nutnosti používat dekorativní kosmetiku
  • dlouhodobé zlepšení kvality přírodních řas
  • šetrná procedura, při které se pracuje výhradně s certifikovanými a hypoalergenními přípravky