vítejte v salonu Katka beauty

Hledáte způsob, jak uzdravit a pečovat o svou pleť nebo chcete vyzkoušet nové trendy z oblasti zkrášlujících procedur? U nás jste na správné adrese.

Rezervujte si svůj termín a přesvědčte se o tom, že cesta za krásnou pletí a zdravým sebevědomím začíná výběrem kosmetického salonu, kde vám skutečně rozumí.

poznejte náš tým

kosmeticky-salon-katka-beauty-katka

Katka Pálková

kosmeticky-salon-katka-beauty-katka

Jmenuji se Katka Pálková. K mé současné profesi jsem tak nějak směřovala už od svých dětských let, kdy mě fascinovala kosmetika, parfémy a líčidla, a tak není divu, že jsem se rozhodla vystudovat čtyřletý obor Kosmetička. Svou praxi jsem zahájila v roce 2015, přičemž zlomovým pro mě byl rok 2020, kdy jsem otevřela svůj první kosmetický salon. 

Spokojenost mých klientek pro mě byla vždy hnacím motorem, ale nakonec jsem čelila takovému fyzickému a psychickému vypětí kvůli náporu nových zájemkyň o mé služby, že musela přijít změna. Termíny byly v té době obsazené na tři měsíce dopředu, a tak jsem k sobě začala hledat parťáka. Osud mi do cesty poslal Anet, která mi několik měsíců koukala pod ruce, aby mě mohla zastoupit při kosmetických ošetřeních pleti a dalších procedurách. Přesunuly jsme se do nového salonu, který nás vzhledem ke své velikosti přivedl na myšlenku, že bychom náš tým mohly rozšířit o dalšího člena, a tak jsme do party přizvaly Evču se kterou jsem byla pracovně v kontaktu již několik let, ale nikdy nás nenapadlo, že bychom mohly spolupracovat.

Jsem šťastná, že mám skvělé kolegyně se stejnými hodnotami a přístupem k práci. Těším se, jakým směrem se bude náš salon dále vyvíjet – věřím, že možností je pořád mnoho. 

Aneta Zedníková

Kosmeticky-salon-katka-beauty-aneta

Jmenuji se Aneta Zedníková. Je mi 28 let a žiji v Táboře. Velkou část svého profesního života jsem působila jako zdravotní sestra. Tato role mě dlouhé roky naplňovala, ale zvláště v poslední době jsem uvažovala nad tím, že bych chtěla péči o druhé posunout jiným směrem

Vždy jsem se zajímala o oblast kosmetologie, takže když od Katky přišla nabídka stát se členem jejího týmu, neváhala jsem ani minutu. Do té doby jsem totiž navštěvovala salon z pozice zákaznice, a tak jsem měla jedinečnou možnost pozorovat Katky přístup ke klientkám z první ruky. Velmi rychle jsem pochopila, že tato práce mi bude k srdci blíže, což se mi potvrdilo již po prvních pár měsících spolupráce.

Na mé práci mě aktuálně nejvíce naplňuje pohled na spokojené klientky, které se do salonu pravidelně vracejí.

Kosmeticky-salon-katka-beauty-aneta
kosmeticky-salon-katka-beauty-eva

Eva nápravníková

kosmeticky-salon-katka-beauty-eva

Jmenuji se Eva Nápravníková a jsem maminkou dvou malých holčiček. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu, ale v profesním životě jsem se vydala úplně jiným směrem, a tak již šestým rokem pracuji jako řasová stylistka.

Prodlužování řas je práce, kterou miluji, dělám ji s velkou láskou a každý den mě naplňuje radostí.

Ke všem klientkám přistupuji individuálně a za každé situace se snažím vyhovět jejich specifickým přáním a potřebám. Mou prioritou vždy byla, je a bude spokojenost všech žen, které se mi svěří do péče.

interiér kosmetického salonu