Radio-frekvence

Navraťte své pleti mladistvý a svěží vzhled s radiofrekvenčním liftingem. Jedná se o pokrokovou metodu, při které se pomocí certifikovaného přístroje vysílají do pokožky speciální radiofrekvenční pulzy, které stimulují produkci vlastního kolagenu a elastinu hluboko v pokožce.

Lifting pomocí radiofrekvenčních vln se řadí k nejúčinnějším metodám omlazení bez nutnosti chirurgického zákroku. Vyzkoušejte jeho blahodárné účinky na vlastní kůži!

Konzultace zdarma

Domácí péče na míru

Vzdělání a zkušenosti
v oboru

Přístrojová radiofrekvence
Katka Beauty

V kosmetickém salonu Katka beauty využíváme radiofrekvenční přístroj ke zpevnění a omlazení obličeje, krku a dekoltu

Celý průběh je naprosto komfortní a bezbolestný. Vzhledem k tomu, že se jedná o neinvazivní metodu, neexistuje zde žádná nutná příprava ani žádná omezení. Celé ošetření trvá pouhých pár desítek minut a prakticky okamžitě po jeho skončení se můžete vrátit do běžného režimu.

Blahodárné účinky radiofrekvenčního liftingu ocení zejména ženy ve věku od 35 do 65 let, na jejichž pleti jsou již patrné známky stárnutí. Ošetření je vhodné pro každý fototyp a doporučujeme ho celoročně jako prevenci předčasného stárnutí. 

radiofrekvenční lifting obličeje, krku a dekoltu

Radiofrekvence, Radiofrekvenční lifting obličeje

radiofrekvenční ošetření pleti

  • redukce vrásek
  • vyhlazení reliéfu
  • zlepšení elasticity
  • odstranění otoků
  • zvýraznění kontury obličeje
  • podpora funkce krevního oběhu
  • celkové zlepšení stavu pleti

intenzivní kosmetická kúra

Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, ale výrazného vyhlazujícího a zpevňujícího efektu se dočkáte díky opakování. Proto vám doporučujeme absolvovat kúru sestávající z šesti až osmi ošetření – konkrétní počet se odvíjí od aktuální kondice vaší pleti. Ošetření probíhají s týdenními rozestupy. Delší prodlevy nejsou žádoucí, a proto vám doporučujeme rezervovat si všechny termíny předem

Po celou dobu kúry je vhodné používat anti-age pleťový krém GENAGE s SPF, který působí proti všem funkčním a strukturálním známkám stárnutí. Zakoupit si ho můžete při prvním ošetření radiofrekvenčním liftingem.

Radiofrekvence, Radiofrekvenční lifting obličeje