.

Poprvé na kosmetice: Co vás čeká a nemine

V životě snad každé ženy nastane chvíle, kdy se vydá na svou první návštěvu do kosmetického salonu. Často neví, co očekávat, a tak se v nich mísí pocity nervozity a vzrušení z neznámého. Abych vás utvrdila v tom, že se není čeho obávat, sepsala jsem pro vás článek, ve kterém se dozvíte, co vás čeká a nemine, pokud se rozhodnete navštívit právě můj salon. Zároveň si vysvětlíme, proč by to první návštěvou nemělo nikdy skončit. 

 

Luxusní péče, na kterou si velmi rychle zvyknete

Dávám tomu vždy tak 15 minut, než se klientka uvolní a zhruba dalších 15, než začne spokojeně podřimovat. Možná vám to přijde trochu zvláštní, protože máte kosmetické procedury mylně spojené s bolestivým čištěním pleti a jejím následným zarudnutím, kvůli kterému se stydíte vyjít na ulici. 

 

Já osobně zastávám názor, že vaše pleť by po zásahu kosmetičky neměla vypadat hůř, než před začátkem ošetření, a proto se žádné bolesti obávat nemusíte. Ze salonu Katka Beauty si to můžete namířit rovnou na rande nebo pracovní schůzku. Nejenže by si nikdo netipoval, odkud právě odcházíte, ale ještě budou všichni obdivovat vaši zářivou pleť

 

Domácí péče se té profesionální vyrovná jen stěží 

V tom mi dáte doufám za pravdu. Poznání vlastní pleti je jedním z hlavních benefitů, proč svěřit péči o svou pleť do rukou profesionála. 

 

Možná si myslíte, že svůj typ pleti dobře znáte, ale věřte mi, že v domácích podmínkách si nikdy nemůžete být jisté jako při profesionální diagnostice, kdy získáte podrobné informace o nedokonalostech a problematických místech své pleti. 

 

Odborník v salonu přesně pozná, po čem vaše pleť touží, a tak vám dokáže sestavit nejen kosmetické ošetření na míru, ale i balíček domácí péče. Po odborném ošetření tak můžete vesele pokračovat v péči o pleť doma s jistotou, že si tím nijak neublížíte. 

 

Na co se můžete těšit v mém salonu?

Abyste se vůbec měly na co těšit, je důležité vybrat si v rezervačním systému termín ošetření. Pokud se jedná o vaši první návštěvu vyhledejte si v systému Mapping First. 

 

Jedná se o vstupní ošetření, v rámci kterého „zmapuji“ stav vaší pleti a provedu její podrobnou diagnostiku. Těšit se můžete na 90 minut dlouhé ošetření doprovázené relaxační hudbou. 

 

Celé ošetření se skládá z několika fází aplikace produktů. Zatímco vy relaxujete, kosmetické produkty pronikají svým složením do hloubky vaší kůže až na úroveň dermis, kde zahajují ozdravný proces. 

 

Na péči stejné úrovně se můžete těšit i v případě, že už za sebou vstupní ošetření máte. Vaše další návštěva mého salonu se bude lišit akorát v tom, že již nebudete vyplňovat vstupní dotazník a celé ošetření bude zaměřené na řešení specifického problému vaší pleti

 

V rezervačním systému si můžete vždy zvolit variantu “Nevíte, které ošetření pleti zvolit? Pak klikněte právě sem.“ V takovém případě vybereme ošetření na míru aktuálním potřebám vaší pleti společně až po vašem příchodu do salonu

 

17 typů ošetření se společným jmenovatelem

Veškerá ošetření provádím šetrně a s maximální respektem k aktuálnímu stavu vaší pleti. Abych mohla vyhovět opravdu každé z vás, nabízím hned 17 typů kosmetických ošetření. Ta mají společné jedno – ke všem bez rozdílu využívám kosmetické produkty od značky Natinuel, která je na českém trhu od roku 2012. 

 

Tato značka si mě získala pro svůj léčebný charakter a perfektní složení bez obsahu SLS a SLES. Díky šetrnému čištění na bázi kyselinek bude vaše pokožka ihned po zákroku projasněná, zklidněná a sjednocená.

 

Aktuálně můžete vybírat z následujících typů ošetření:

 • Hydra You
 • Mando systém
 • Homeo rose sensitive
 • Hydra intensity balance
 • Akné stop
 • Mandobionico
 • Anti-pigment
 • Cell bio-synergy
 • Lift You
 • Revilift
 • Time stop
 • Matrix
 • Cell collagen activ
 • Skin restart mezoterapy
 • Look botolift
 • Look mezoterapy
 • Peel You

 

S výběrem konkrétní procedury vám vždy ráda poradím v rámci konzultace zdarma. Neváhejte se na mě obracet i v případě dotazů.

 

Proč nestačí přijít jen jednou?

Protože vaše pleť si zaslouží mnohem víc. Je to stejné jako kdybyste navštívily kadeřnický salon a očekávaly, že už tam nikdy nebudete muset znova. Časem se vám roztřepí konečky a vykouknout šediny. S pletí je to podobné – objeví se problém, který je potřeba řešit. A právě pravidelná kosmetika může sloužit jako dokonalá prevence proti akné, pigmentovým skvrnám a mnohým dalším problémům. 

 

Kosmetické ošetření je procedurou, která vyžaduje trpělivost a pravidelnost. I proto je tolik podstatné přijít ke mně na vstupní ošetření, které je nesmírně důležité pro progres pleti. 

 

A co vás čeká, pokud dopřejete své pleti profesionální péči a čas? Například takováto proměna, která je výsledkem kombinované kosmetiky (ošetření pleti vybrané na míru + fototerapie). Fotografie je pořízena před a ihned po prvním ošetření. 

 

 

Doufám, že vás dnešní článek utvrdil v tom, že chodit na kosmetiku se skutečně vyplatí a brzy se o tom rozhodnete přesvědčit na vlastní kůži. Těším se na brzkou viděnou v salonu Katka Beauty. 

Související příspěvky