.

Hydrojelly masky: Exkluzivní koktejl pro pleť

klientka v průběhu aplikace hydrojelly masky

Jestli patříte k milovnicím slupovacích masek, pak vaší pozornosti určitě neunikly hydrojelly® masky společnosti esthemax. My jejich kouzlu propadly okamžitě, a tak je nejvyšší čas, abychom si o jejich magických účincích na pleť řekly více i u nás na blogu. 

 

Čím hydrojelly® masky jednoznačně vynikají?

V první řadě musíme zmínit jejich recepturu. Obsahují výhradně certifikované rostlinné a minerální aktivní složky, jejichž čerstvost je zachována tím, že jsou masky před aktivací ve formě suchého prášku

 

Celou recepturu vyvíjel tým předních specialistů, a to s maximálním respektem k životnímu prostředí. Navíc používáním masek vzniká pouze biologicky rozložitelný odpad a žádné z produktů nejsou testované na zvířatech

 

Obrovskou výhodou těchto masek je možnost aplikovat je na oblast rtů a očí, což jsou místa na obličeji, která většina pleťových masek zanedbává.

 

Klientka v průběhu aplikace hydrojelly masky
Klientka v průběhu působení hydrojelly masky

 

Tip: Poznejte chemický peeling jako další způsob, jak se vyloupnout do krásy snadno a rychle.

 

Elektrolyty jako klíčová ingredience

O vitaminu C, kyselině hyaluronové a niacinamidu toho byla řečena spousta. Jak by k tomu ale přišly elektrolyty (do nedávna známé především jako součást sportovních nápojů), které jsou právem označované za současný zázrak v kosmetickém průmyslu – a přitom se o nich pořád nemluví dost? Pojďme to změnit! 

 

Elektrolyty jsou ionizované formy minerálů, kam patří sodík, hořčík, vápník, draslík, fosfor a chlorid. Každý z nich plní v těle specifickou funkci, a proto má nedostatek kteréhokoliv z nich negativní dopad na zdraví a funkčnost organismu. 

 

Po rozpuštění ve vodě získávají kladný nebo záporný náboj, který dále přenášejí. Pro zachování elektrolytické rovnováhy je zásadní nejen správné množství, ale také vzájemný poměr elektrolytů z důvodu, že určují, kolik tekutiny bude uvnitř buněk a kolik bude mimo. Jejich koncentrace se projevuje na celkovém vzhledu člověka. 

 

Nedílnou součástí hydrojelly® masek jsou kvůli své schopnosti obnovovat životně důležitou hydrataci pleti a přinášet jí tolik důležité živiny. To ovšem neznamená, že jsou odpovědí jen pro dehydrovanou a suchou pokožku. Elektrolyty mají mimo jiné schopnost zvyšovat účinek dalších zainteresovaných složek jako AHA a BHA kyselin, vitaminů, ceramidů a retinolu. Právě proto jsou užitečné i pro všechny ostatní typy pleti!

 

Co dalšího tvoří základ každé z masek

Kromě zmíněných elektrolytů jsou v každé masce bohatě zastoupené následující ingredience.

 

Mořské řasy – antioxidant, který kromě svého regeneračního a okamžitého hydratačního účinku na pleť exceluje pro svou schopnost zvýšit ochranné funkce kůže a doplnit v ní přirozené zásoby vody.

 

Organická celozrnná ovesná mouka – hypoalergenní složka, která díky svému zklidňujícímu účinku dokáže zmírnit vyrážky, alergické reakce, poškození slunečním zářením a další podráždění.

 

Organická bílá rýžová mouka – vyniká svými perfektními čisticími a exfoliačními vlastnostmi.

 

Organická vrbová kůra – složka bohatá na antioxidanty, která pomáhá zmírnit a snížit zánětlivé reakce. Zároveň poskytuje úlevu při rosacee a ekzému.

 

Konkrétní masky jsou pak obohacené o další přírodní a vysoce kvalitní suroviny jako například kaviár, lanýžový olej nebo 24k zlato.

 

Co naopak žádná z masek neobsahuje? Ve složení nenajdete žádné konzervační a syntetické látky, které poškozují pokožku. 

 

Klientka s hydrogelovou maskou
Klientka v průběhu působení hydrojelly masky

 

Indikace

Na hydrogelové masky vsaďte ve chvíli, kdy vás trápí:

 • dehydratace;
 • zašedlý tón pleti;
 • rozšířené póry;
 • nerovnoměrná struktura;
 • poškození sluncem;
 • matná pleť bez lesku;
 • akné;
 • ochablost;
 • oteklost;
 • jemné linie a vrásky;
 • zarudnutí, ekzémy a další formy podráždění;
 • hyperpigmentace;
 • atopická dermatitida;
 • rosacea;
 • psoriáza;
 • tmavé kruhy pod očima.

 

Stručně řečeno, pokud se rozhodnete vyzkoušet hydrogelovou masku s elektrolyty, prakticky nemůžete šlápnout vedle. Míchají se totiž vždy na míru podle typu a aktuálního stavu pleti. Tím zajistíme, že každá klientka dostane přesně to, co od masky momentálně potřebuje. 

 

Na co se můžete těšit?

Po diagnostice pleti a výběru vhodného typu masky, přecházíme k její aktivaci. Původní suchý prášek se přemění na tekuté „želé“, které naneseme na vybranou oblast (obličej, krk, dekolt), kde maska po pár okamžicích zatuhne. 

 

Celý uklidňující zážitek, doprovázený příjemnou vůní a jemně chladivou texturou, trvá 15–20 minut. Po uplynutí doby masku jednoduše sloupneme a vy se můžete těšit z okamžitých výsledků.

 

Vyzkoušejte efekt hydrojelly® masek s nabombeným složením na vlastní kůži. Stačí, když v rezervačním systému zaškrtnete políčko “hydrogelová maska”. POZOR! V kombinaci s kosmetickým ošetřením pleti nebo lymfatickými kalhotami od nás dostanete slevu, tak toho využijte, a vychutnejte si více rozmazlování za méně peněz.Související příspěvky