.

Lash lifting aneb procedura, která se postará o wow efekt

„Jaktože máš takhle výrazné řasy i bez řasenky?“ „Ty používáš růstové sérum?“ „A jsou ty řasy opravdu přírodní?“

 

Přesně na takové otázky si budete muset zvyknout poté, co si necháte udělat Lash lifting. Vašemu okolí dá zabrat, než pochopí, že takhle dlouhé a husté řasy jsou skutečně vaše přírodní. Pojďme si vysvětlit, co všechno se s řasami během procedury děje. Po přečtení pochopíte, pro koho je Lash lifting vhodný, jaké nedostatky s ním lze řešit a proč se ho nemusíte obávat. Zároveň na tento článek můžete odkázat každého, kdo vám výše zmíněné otázky položí – najdou v něm totiž všechny odpovědi. 

 

Co je to Lash lifting?

Lash lifting je neinvazivní metodou, při které dochází k optickému prodloužení a zahuštění řas. Věřím, že pro mnohé z vás budou tyto benefity hlavním lákadlem, ale jistě vás potěší a příjemně překvapí, že nejsou jediné. 

 

K výhodám Laminace řas patří:

 • hloubková regenerace, vyživení a zesílení,
 • navrácení zdravého vzhledu poničeným řasám,
 • přirozené natočení řas,
 • ochrana před vnějšími vlivy,
 • optické prodloužení a zahuštění přírodních řas až na osm týdnů,
 • zvýraznění bez nutnosti používat dennodenně dekorativní kosmetiku,
 • dlouhodobé zlepšení kvality přírodních řas.

 

Procedura je navíc maximálně šetrná. Pracuji při ní výhradně s certifikovanými a hypoalergenními přípravky, proto se nemusíte obávat svědění, pálení a jiných projevů typických pro alergickou reakci. 

 

 

Pro koho je lifting řas vhodný?

Jednoduše pro každou ženu, která se nehodlá smířit s tím, že jí do vínku nebyly dány husté, dlouhé a tmavé řasy. Proceduru ocení přirozeně i ženy, které si potrpí na upravený zevnějšek, ale nechtějí používat dekorativní kosmetiku nebo si nalepovat umělé řasy. Laminace řas je i častým řešením pro ženy, které milují plavání a jiné sporty, které se neslučují s nošením dekorativní kosmetiky

 

Barvení řas a další fáze procedury

Rovné, světlé a slabé řasy budou minulostí zhruba po 45 minutách. Tak dlouho trvá obvykle celá procedura. Co všechno během této doby udělám? Koukněte na průběh krok za krokem. 

 

 1. Odlíčím, odmastím a opláchnu řasy.
 2. Nalepím silikonové formy na pohyblivá víčka, řasy na ně zafixuji a rozčešu. V salonu mám k dispozici liftingové podložky od velikosti S do velikosti XL, takže jsem schopna vyhovět opravdu každé klientce.  
 3. Řasy potřu Lifting creamem, který je otevře, aby narušil vazbu. Po pár minutách působení produkt setřu pryč.
 4. Nanesu Neutralizaci, která zastaví veškeré chemické procesy a obnoví vazby uvnitř řas – tentokrát ovšem v požadovaném tvaru, který získáme kopírováním silikonové formy. 
 5. Natočené řasy postupně barvím, abych dosáhla jejich optického prodloužení a zvýraznění. Některá studia tento krok vynechávají, ale já ho považuji za nedílnou součást procedury – neobarvené konečky řas jsou mnohdy tak světlé, že ani nejsou vidět. Řasy proto vypadají kratší, než ve skutečnosti jsou. Vzhledem k předchozím chemickým krokům se barva dostane přímo dovnitř řasy, a tak má mnohem delší výdrž.
 6. Aplikuji Výživu, která se vsákne dovnitř řas a regeneruje je až na 30 dnů od aplikace.
 7. V posledním kroku už jen odstraním silikonové podložky, očistím oční okolí a řasy pročešu. Look à la mrkací panenka je na světě!

 

Pokud chcete dosáhnout krásného a přirozeného vzhledu bez omezení, můžu vám garantovat, že lifting, který v salonu Katka Beauty používám je absolutní jedničkou na trhu. Všechny mé klientky se mohou rovnou po proceduře líčit a nemusí dodržovat 24hodinové pravidlo týkající se přímého kontaktu očí s vodou, které obvykle platí v jiných salonech.

 

To, jak dlouho vám laminace řas vydrží, závisí do značné míry i na vás samotných

Obecně lze říci, že efekt Lash liftingu přetrvává 6–8 týdnů. Pokud chcete, aby byly řasy po celou dobu krásné, musíte o ně pečovat. 

Vyvarujte se používání voděodolné řasenky. K jejímu odlíčení byste musely použít produkty na bázi oleje, které by navrátily vaše řasy do původního tvaru – což nechcete. 

Ani zde si neodpustím připomenout, že s produkty na bázi oleje doporučuji skončit definitivně. Nejen kvůli čerstvé Laminaci řas, ale zejména pak kvůli vaší pleti. Mnohé ženy mají olejové produkty mylně spojené s hloubkovou hydratací. Pravda je ovšem taková, že po jejich nanesení zamezíte pokožce v dýchání a vstřebání dalších produktů. 

Zajímá vás, jaké další kosmetické produkty radím v péči o pleť vynechat? Sepsala jsem na toto téma celý článek, tak si ho neváhejte přečíst u mě na blogu. 

 

Podpořte výsledný efekt Lash liftingu

Při pravidelné aplikaci (zhruba 4x za sebou po 6 týdnech) se výdrž prodlužuje. Důvod je jednoduchý – řasy si zvyknou na nový tvar a do toho rostou automaticky i řasy nové. 

 

 

Výživa na řasy

Pro ještě větší výdrž doporučuji zakoupit speciální řasenku od stejné značky jako je samotný lifting. Jedná se o řasenku a výživové sérum 2v1, která se nerozmazává, neobtiskává a je vhodná i pro velmi citlivé oči. Aby těch benefitů nebylo málo, k jejímu odlíčení stačí teplá voda. Při kontaktu s vodou se řasenka nerozmaže po celé tváři, ale drolí se.

O dostupnosti řasenky se informujte prostřednictvím zprávy přes Instagram nebo přímo v salonu při vaší návštěvě.

 

Tip: Pro Lash lifting platí i jistá doporučení týkající se přípravy. Ta sice výdrž nijak neovlivňují, ale postarají se o rychlejší průběh celé procedury. Abyste byly v obraze, přečtěte si všechny tipy na stránce zde

Související příspěvky