.

Radiofrekvenční lifting obličeje pro omlazení pleti zevnitř

Navraťte své pleti mladistvý a svěží vzhled s radiofrekvenčním liftingem. Že jste o této inovativní metodě zatím neslyšely? Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak celá procedura probíhá, jaké jsou její přínosy pro pokožku a kde si ji dopřát.

 

Co je to radiofrekvenční lifting?

Radiofrekvenční lifting je pokroková technologie, při které se pomocí certifikovaného přístroje vysílají do pokožky speciální radiofrekvenční pulzy, které stimulují produkci vlastního kolagenu a elastinu hluboko v pokožce. Radiofrekvence v podstatě ruší původní kolagenová a elastinová vlákna a dává impuls k růstu nových buněk, které odpovídají za produkci kolagenu a elastinu

 

Pro udržení mladistvého vzhledu je přítomnost kolagenu a elastinu zcela nezbytná, jelikož pleti propůjčují pevnost, objem a pružnost. Již v článku: Vše, co jste chtěly vědět o zázraku jménem kolagen, jsme psaly, že s přibývajícím věkem tělo produkuje kolagen nižší kvality a v menším množství, které již není pro tělo adekvátní. V praxi to znamená, že po překročení věku 30 let se produkce sníží zhruba o 50 %. Podle statistik Healthline můžete po dosažení věku 40 let ztratit každoročně až 1 % kolagenu. To způsobuje oslabení chrupavky a uvolnění kůže. 

 

Benefity radiofrekvenčního ošetření pleti

  • Redukce vrásek;
  • vyhlazení reliéfu;
  • zlepšení elasticity;
  • odstranění otoků;
  • zvýraznění kontury obličeje;
  • podpora funkce krevního oběhu;
  • celkové zlepšení stavu pleti.

 

Radiofrekvence si bez problémů poradí s vějířky kolem očí, nosoretními rýhami, ale také s jemnými i hlubokými vráskami. Blahodárné účinky radiofrekvenčního liftingu proto ocení zejména ženy ve věku od 35 do 65 let, na jejichž pleti jsou již patrné známky stárnutí. Ošetření je vhodné pro každý fototyp a doporučujeme ho celoročně jako prevenci předčasného stárnutí. 

 

Radiofrekvenční liftingové ošetření pleti – klientka po třech ošetřeních
Radiofrekvenční liftingové ošetření pleti – klientka po třech ošetřeních

 

Lifting pomocí radiofrekvenčních vln se řadí k nejúčinnějším metodám omlazení bez nutnosti chirurgického zákroku. O dalších populárních metodách neinvazivního omlazení pleti, které si můžete dopřát v našem salonu, se dočtěte u nás na blogu

 

Přístrojové liftingové ošetření pleti v Katka Beauty

V kosmetickém salonu Katka beauty využíváme radiofrekvenční přístroj ke zpevnění a omlazení obličeje, krku a dekoltu

 

Celý průběh je naprosto komfortní a bezbolestný. Jediné, co ucítíte, bude příjemně hřejivý pocit v oblasti obličeje, jelikož radiofrekvenční energie vstupuje přes povrch kůže do vrstvy dermis, kde intenzivně zahřívá buňky. 

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o neinvazivní metodu, neexistuje zde žádná nutná příprava ani žádná omezení. Celé ošetření trvá pouhých pár desítek minut a prakticky okamžitě po jeho skončení se můžete vrátit do běžného režimu.

 

Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, ale výrazného vyhlazujícího a zpevňujícího efektu se dočkáte díky opakování. Proto vám doporučujeme absolvovat kúru sestávající z šesti až osmi ošetření s týdenními rozestupy přičemž efekt na pleti nabíhá ještě šest týdnů od poslední aplikace. Delší prodlevy nejsou žádoucí, a proto vám doporučujeme rezervovat si všechny termíny předem. Konečný počet opakování se odvíjí od aktuální kondice pokožky. 

 

Kúru doporučujeme absolvovat dvakrát ročně, abyste si udržely dosažené výsledky. Pro maximalizaci účinků radiofrekvenčního liftingu je vhodná také mezoterapie nebo ošetření s kyselinkami. Vhodnou kombinaci procedur vám doporučíme individuálně po diagnostice vaší pleti.

 

Po celou dobu kúry je vhodné používat anti-age pleťový krém GENAGE s SPF, který působí proti všem funkčním a strukturálním známkám stárnutí. Zakoupit si ho můžete při prvním ošetření radiofrekvenčním liftingem. Související příspěvky